Využi čas, kedy ťa nebudú naháňať klienti a nebudeš mať inbox plný e-mailov. Dobehni zameškané vzdelávanie, priprav sa na nový rok a získaj nové inšpirácie vďaka týmto 10 marketingovým podcastom. Tie ťa nabijú užitočnými a aktuálnymi informáciami zo sveta marketingu.

Slovenské marketingové podcasty

Marketingové digiTALKy od Digitálnej Univerzity

Chceš získať odpovede priamo od najväčších kapacít marketingu ako sú Michal Pastier, Igor Tóth či Jakub Ptačin? Zapni si naše Marketingové digiTALKy, kde priamo odpovedajú a radia špecialisti z praxe s bohatými skúsenosťami. Našu online marketingovú poradňu vysielame každú stredu o 20:00 na našom Facebooku. Je to naozaj obrovská studnica nových poznatkoch z oblasti marketingu.

Marketing k obedu

Nemáš čas na počúvanie dlhých podcastov? Vhodným výberom je 30-minútový podcast od agentúry Basta digital, ktorý vedie Ján Laurenčík. V každej epizóde si pozýva zaujímavých hostí, s ktorými rozoberá kľúčové marketingové témy z náplne ich práce. 

buzzworld by gabo & peťo

Chceš si vypočuť hádky marketérov, diskusie a rôzne uhly pohľadov na marketingové trendy? Tak podcast od dvojice marketérov Peťa Šeba a Gaba Tótha si obľúbiš hneď po prvej epizóde.

LEVOSPHERE – marketing v praxi

Zaujíma ťa teoretickejší pohľad na marketing? Pusti si podcast od strategičiek Nadi Kacera a Anky Sabolovej. Vypočuješ si príbehy zaujímavých značiek, ich podnikateľské príbehy prepojené s marketingovou teóriou.

Doba digitálna

Skúsený marketér Tony Dúbravec vo svojom vlastnom podcaste prináša rozhovory s ľuďmi z oblasti online marketingu, sociálnych sietí, startupoch, e-commerce či kryptomenách. Preto, ak sa rád vzdelávaš v rôznych oblastiach marketingu, tento podcast nesmie chýbať z tvojho zoznamu.

Ecommerce Bridge

Podnikáš v e-commerce a chcel by si mať prehľad o novinkách z tejto oblasti? Podcast Štefana Polgáriho je pre teba to pravé. Jeho pravidelnými hosťami sú majitelia e-shopov a e-commerce marketéri z Českej republiky a zo Slovenska, ktorí hovoria o skúsenostiach z odvetvia.

Websupport | Podcasty o online podnikaní

Je online podnikanie tvojou vášňou a chceš o ňom vedieť všetko? Podcast od tímu Websupport je určený práve pre teba. Okrem toho sa dozvieš zaujímavosti aj o samotnom biznise, marketingu a značkách.

Zdroj: pexels.com

Zahraničné marketingové podcasty

Ak ti nerobí problém angličtina, odporúčame pustiť si aj tieto marketingové podcasty:

Marketing School – Digital Marketing and Online Marketing Tips

Môže mať kvalitný podcast aj 5 alebo 10 minút? Môže! Dokazuje to dvojica Neil Patel a Eric Siu, ktorí každý deň prinášajú nové a overené marketingové rady pre úspešný rast podnikania. Ak máš naozaj málo času, pusti si tento podcast a zbav sa výhovoriek.

The Influencer Podcast

Nazri do tajomstiev influencer marketingu vďaka podcastu od marketingovej strategičky, známej publicistky a v neposlednom rade influencerky Julie Solomon. V každej epizóde hovorí o meniacich sa trendoch v tejto téme a rozoberá príbehy úspešných influencerov.

Social Media Examiner

Objav novinky, ktoré aktuálne fičia na sociálnych sieťach a weboch, aby tvoja firma dokázala rásť. Podcasty a živé videotalky od Social Media Examineru ti pomôžu držať krok s aktuálnymi trendmi. Okrem toho majú web plný inšpirujúcich článkov.

The Copyblogger Podcast

Si nadšenec content marketingu? Energia týchto dvoch chlapov ťa dostane. Okrem užitočných informácií sa aj dobre zabavíš. Každý týždeň u nich hosťuje odborník a spoločne diskutujú o témach z oblasti content marketingu, copywritingu či e-mail marketingu.

Veríme, že aspoň jeden z podcastov ťa oslovil a pomôže ti s inšpiráciou, napredovaním a naštartovaním do nového roka.