Štúdium

Ročný študijný MBA program

Najprv absolvuješ polročné certifikované štúdium a následne ťa čakajú interaktívne leadership workshopy a záverečná práca.

Pozrieť harmonogram
Od 7.10.2023
Termín začatia štúdia
12 mesiacov
Trvanie MBA štúdia
3400 eur
Cena MBA štúdia
Online
Forma štúdia
Do 31.8.2023
Registrácia na nový ročník

🧑🏻‍🎓 Kompletné informácie o štúdiu si môžete stiahnuť tu

Ročné štúdium

Prečo si zvoliť MBA štúdium?

Po absolvovaní polročného certifikovaného štúdia, kde ťa naučíme Digitálny marketing, nasleduje intenzívne štúdium leadershipu. Interaktívne workshopy ťa pripravia na prácu managera tak, aby si bol prirodzeným lídrom, ktorý vie efektívne komunikovať, riadiť a motivovať svoj team.

  • Uznávaný titul vo svete
  • Zvyšuje šance na kariérny posun
  • Získanie dôležitých manažerských zručností
  • Networking na získanie biznis a pracovných partnerov
  • Flexibilný a praktický spôsob vzdelávania
Ukážka zo štúdia

MBA titul

Garancia kvalitného vzdelania

Digitálna Univerzita je inovatívny vzdelávací projekt Digital Marketing Clubu, ktorý sa už 10 rokov špecializuje na profesionálne vzdelávanie študentov, marketérov a podnikateľov v oblasti online marketingu.

  • Spolupracujeme s najlepšími odborníkmi z praxe
  • Výsledkom je viac ako 1000+ úspešných absolventov
  • Zostaneme ti oporou aj po skončení štúdia

Poskytovateľ vzdelania a diplomu
Collegium Humanum – Varšavská univerzita manažmentu
Získala prestížne ocenenie – Vzdelávacia inštitúcia roka

Viac o univerzite

Podmienky štúdia pre MBA

Vysokoškolské vzdelanie
minimálny I. stupeň VŠ vzdelania (Bc.)

Manažérska prax
aspoň 3 – 5 rokov prax na manažérskej pozícii

Chcem študovať MBA

Čo ťa čaká počas štúdia?

1

Povinné predmety

Prednášať ti budú experti z praxe ako aj skúsení lektori top manažérov

2

Voliteľné predmety

Vyber si témy, ktoré ťa najviac zaujímajú z marketingu, manažmentu a technológií.

3

Projekt s mentorom

Vyberieš si vlastnú špecializáciu, v ktorej sa budeš prakticky rozvíjať na svojom projekte

4

Obhajoba projektu

Nadobudnuté skúsenosti opíšeš v práci, ktorú odprezentuješ pred komisiou a titul MBA je tvoj

🧑🏻‍🎓 Kompletné informácie o štúdiu si môžete stiahnuť tu

Študijný harmonogram

1

Certifikované polročné štúdium

01 okt - 25 feb

2

Hlavné princípy a rola manažéra

11 mar

3

Zvládanie individuálnych rozdielov

18 mar

4

Riadenie výkonu

25 mar

5

Podnikateľská stratégia

15 apr

6

Budovanie tímov

22 apr

7

Spätná väzba v manažérskej práci

29 apr

8

Manažérske rozhodovanie

13 máj

9

Podnikateľské inšpirácie

20 máj

10

Manažér ako facilitátor

27 máj

11

Riešenie konfliktov

10 jún

12

Manažér ako mentor a kouč

17 jún

13

Prednáška na želanie

24 jún

Voliteľné predmety

Naši absolventi

Digitálna Univerzita děkuju za tohle nabité půlroční studium, pro mě trochu delší díky možnosti prodloužení termínů digitálního marketingu. I když je Digitální Univerzita slovenská, neváhejte se hlásit i z Čech. Díky možnosti online studia není žádná vzdálenost překážkou.

Eva Jányšová
Sales & marketing manager

Všetky prednášky boli neskutočne motivujúce a pomohli mi vyprofilovať sa k práci, ktorú robím teraz. Každému už od samého začiatku vrelo odporúčam toto štúdium. Ďakujem krásne za nové poznatky a za nové kontakty, ktoré mi škola do života priniesla. Bolo to skvelé!

Marta Pálešová
Owner | Social Media Content Creator

16 celodenných prednášok, 16 praktických skúšok, overené tipy a cenné rady od absolútnej špičky slovenského marketingovej scény. Skvelí prednášajúci. Teším sa na ďalšie prínosné témy, a preto pokračujem MBA štúdiom.

Jana Fulopová
Social media specialist

Som úprimne vďačný za projekt Digitálna Univerzita pretože okrem toho, že svojou perfektnou formou a výberom lektorov dokáže naučiť naozaj veľa, vyvracia mýtus, že štúdium je nuda. Ďalšia etapa je úspešne dokončiť MBA štúdium.

Emil Smolka
Zakladateľ značky Smolaoriginal®

Mám pocit, že doposiaľ mi žiadne štúdium nedalo viac, ako Digitálna Univerzita. Aj to je jeden z dôvodov, prečo pokračujem i na MBA štúdium. Ďakujem zo srdca celému tímu DU za to, čo robia a že svojou prácou umožňujú ľuďom, ako som ja, naštartovať biznis či prácu v oblasti marketingu.

Lenka Krúpová
Junior marketing strategist

Od skončenia vysokej školy som neustále cítila potrebu ďalej sa vzdelávať. Prihlásiť sa na Digitálnu Univerzitu bolo najlepšie rozhodnutie! Moje víkendy boli polroka plné obohacujúcich prednášok s inšpiratívnymi lektormi. Síce som štúdium už ukončila, no mám pocit, že bolo len začiatkom niečoho veľkého.

Mária Dvořáčková
Redaktorka

Ako marketingový špecialista som absolvovala už množstvo marketingových školení, ale musím povedať, že Digitálna univerzita bola z nich najkomplexnejšia. V štúdiu boli obsiahnuté všetky dôležité témy z oblasti online marketingu, ktoré sa navzájom počas prednášok prepájali.

Barbora Cisáriková
Zakladateľka Catchy Strategy

Niekoľko mesačné úsilie, 16 celodenných prednášok a množstvo skvelých spolužiakov a spolužiačok, ktoré som vďaka Digitálna Univerzita spoznal. Aj takto by sa dalo opísať polročné štúdium digitálneho marketingu, ktoré mi dalo viac ako som si prial.

Erik Demolli
Project Manager

Niekoľko víkendov som strávila s úžasnými prednášajúcimi na interaktívnych prednáškach, vypracovala som niekoľko (16!) domácich úloh a enormne si rozšírila obzory z oblasti (nielen) digitálneho marketingu a marketingovej stratégie. Bola to jazda a neskutočne ma to bavilo!

Andrea Jazbec
SOHO Business Manager

Ďakujem Digitálna Univerzita a všetkým prednášajúcim za množstvo skvelých prednášok, nových vedomostí a praktických úloh, ktoré stáli za to. Určite odporúčam každému, kto sa chce vzdelávať v oblasti digitálneho marketingu. Človek by si to zopakoval znovu.

Matej Pecho
Junior PPC Specialist

Som hrdou absolventkou Digitálnej Univerzity, ktorá mi umožnila výborný reštart. Vďaka nej som mohla byť, po rokoch na materskej, opäť sama sebou. Vzdelávať sa v oblasti, ktorá ma baví, spoznať top ľudí z oboru a získať komplexný prehľad o digitálnom marketingu.

Mária Sirotiaková
Brand manažérka

Vďaka Digitálnej univerzite som sa naučil ako čo najefektívnejšie prepájať a kombinovať jednotlivé oblasti online marketingu. Pochopil som základné princípy každej oblasti. Prednášali vždy top lektori z danej oblasti, ktorí ochotne odpovedali na naše otázky.

Peter Fedor
CEO VeeRko

Digitálna univerzita splnila všetky moje očakávania. Jednotlivé celodenné školenia boli vždy na vysokej úrovni a samotní lektori boli vždy skvelí odborníci na jednotlivé témy. Za seba musím povedať, že som veľmi spokojný, že som sa na tento kurz prihlásil.

Mário Bazala
Digital Media Specialist

Na prvý pohľad sa nič prevratné nezmenilo od septembra minulého roku, ale v mojej hlave je teraz pretlak slov, nápadov, marketingového kontentu. Váš program je jedinečný, zaujímavý a zábavný. Človek aj keby nechcel, vedomosti sa naňho začnú lepiť. Vďaka štúdiu som spoznala kopec inšpiratívnych ľudí.

Viktoria Sibova
Marketing Specialist

Štúdium na Digitálnej Univerzite rozšíri vedomosti komukoľvek, kto sa komplexne zaujíma o online marketing. Program odporúčam všetkým marketingovým nováčikom, ktorí chcú napríklad rozvinúť svoj vlastný projekt alebo získať novú prácu.

Adela Strîmbeanu
Account Manager

Digitálna univerzita

Registrácia je otvorená
do 31. augusta 2023

Chcem sa registrovať