Štúdium

Polročné Expert štúdium
digitálneho marketingu

Ak sa cítiš v marketingu ako doma a ťažko hľadáš kurzy, ktoré ťa posúvajú vpred, tak tento program je pre teba 🙂

Pozrieť harmonogram
Od 5.10.2024
Začiatok štúdia
6 mesiacov
Trvanie štúdia
990 eur
Cena štúdia
Online
Forma štúdia
Do 31.8.2024
Registrácia na nový ročník

🧑🏻‍🎓 Ideálny program ak sa chceš posunúť o level vyššie.

Polročné štúdium

Komplexný kurz pre pokročilých

Prinášame jedinečný kurz z digitálneho marketingu pre pokročilých, ktorí už roky pracujú s marketingom. Ak sa chceš posunúť o level vyššie, poď sa s nami inšpirovať od najlepších expertov z praxe. Štúdium obsahuje:

 • 16 celodenných školení
 • Témy pre pokročilých
 • Analýzy case studies
 • Diskusie s odborníkmi
 • Absolventský certifikát
 • Možnosť pokračovať na MBA štúdium
Ukážka zo štúdia

Úroveň štúdia

Pre koho je štúdium určené?

Na tomto pokročilom študijnom programe už nebudeme vysvetľovať základy, teórie, nastavenia a pod., predpokladáme, že v marketingu pôsobíš už roky a ovládaš ho. Preto môžeme ísť viac do hĺbky a venovať sa diskusiám a špecifickým prípadom. Štúdium je určené:

 • Senior marketérom, ktorí majú komplexný prehľad
 • Managerom a accountom, ktorí tvoria stratégie
 • Teamlídrom, ktorí si chcú rozšíriť obzor
 • Absolventom Digitálnej Univerzity
 • Podnikateľom, ktorí sú už roky zbehlí v marketingu
Prihlásiť sa na štúdium

Čo ťa čaká počas štúdia?

1

16 prednášok

Prednášať ti budú experti z praxe
a dokopy absolvuješ až 130 hodín vzdelávania.

2

Analýzy case studies

Štúdium bude postavené hlavne
na skúmaní úspešných kampaní
a hľadaním inšpirácie.

3

Odborné diskusie

Budeme pozývať zaujímavých hostí,
s ktorými môžeš diskutovať svoje otázky.

4

Záverečná skúška

Na záver ťa čaká náročná skúška, ktorá overí tvoje vedomosti a získaš certifikát Experta.

🧑🏻‍🎓 Týmto certifikátom získaš náskok pred ostatnými.

Štúdijný harmonogram

1

Web: UX, redesign, bezpečnosť

07 okt

2

Sociálne siete I.

14 okt

3

CX – Customer experience

21 okt

4

Copywriting

04 nov

5

Budovanie brandu

11 nov

6

Vysoký výkon bez vyhorenia

25 nov

7

Content marketing

02 dec

8

Dáta a marketingová analytika

09 dec

9

Influenceri

16 dec

10

Sociálne siete – Stratégia

16 dec

11

Prezentovanie a zvládanie námietok

06 jan

12

PPC kampane

13 jan

13

Mediálna stratégia a plánovanie

20 jan

14

Email marketing

20 jan

15

Kreativita v marketingu

27 jan

16

E-commerce

10 feb

17

Expanzia do zahraničia

10 feb

18

RTB – programatic

17 feb

19

SEO a vyhľadávače

17 feb

20

Marketingová stratégia

24 feb

Benefity štúdia

Prečo nastúpiť na Expert štúdium?

 • Za liter získaš know-how nevyčísliteľnej hodnoty
 • Budeš mať hĺbkový pohľad z kľúčových oblastí
 • Získaš bonusové prednášky a tipy na štúdium
 • Môžeš chodiť na odborné diskusné krúžky
 • Máš doživotný prístup k prednáškam
 • Staneš sa súčasťou silnej komunity odborníkov
 • Získaš uznávaný certifikát Experta
 • Môžeš pokračovať na MBA štúdium

Naši absolventi

Skvelý koncept vzdelávania a zaujímaví lektori. Môžem len odporučiť každému, najmä ak podniká, chce podnikať, alebo "len" potrebuje nadupanú injekciu marketingového DIGI prehľadu, techník, inšpirácií a nápadov.

Michal Ducký
Founder FINPORADNA.SK & WISELY.S

Štúdium na Digitálnej Univerzite rozšíri vedomosti komukoľvek, kto sa komplexne zaujíma o online marketing. Program odporúčam všetkým marketingovým nováčikom, ktorí chcú napríklad rozvinúť svoj vlastný projekt alebo získať novú prácu.

Adela Strîmbeanu
Account Manager

Niekoľko víkendov som strávila s úžasnými prednášajúcimi na interaktívnych prednáškach, vypracovala som niekoľko (16!) domácich úloh a enormne si rozšírila obzory z oblasti (nielen) digitálneho marketingu a marketingovej stratégie. Bola to jazda a neskutočne ma to bavilo!

Andrea Jazbec
SOHO Business Manager

Digitálna Univerzita děkuju za tohle nabité půlroční studium, pro mě trochu delší díky možnosti prodloužení termínů digitálního marketingu. I když je Digitální Univerzita slovenská, neváhejte se hlásit i z Čech. Díky možnosti online studia není žádná vzdálenost překážkou.

Eva Jányšová
Sales & marketing manager

Ďakujem Digitálna Univerzita na čele s Jaroslav Vojtechovský za hodnotne strávené soboty, lektorom za trpezlivosť a ich prednášky k veci (a žiadne zbytočné kecy) a v neposlednom rade za nových kamarátov a kamarátky. MBA štúdium je síce chvíľami náročnejšie (čisto subjektívne), ale lektori sú fakt výborní.

Attila Forgon
Country manager SodaStream SK

Som hrdou absolventkou Digitálnej Univerzity, ktorá mi umožnila výborný reštart. Vďaka nej som mohla byť, po rokoch na materskej, opäť sama sebou. Vzdelávať sa v oblasti, ktorá ma baví, spoznať top ľudí z oboru a získať komplexný prehľad o digitálnom marketingu.

Mária Sirotiaková
Brand manažérka

Vďaka Digitálnej univerzite som sa naučil ako čo najefektívnejšie prepájať a kombinovať jednotlivé oblasti online marketingu. Pochopil som základné princípy každej oblasti. Prednášali vždy top lektori z danej oblasti, ktorí ochotne odpovedali na naše otázky.

Peter Fedor
CEO VeeRko

Ďakujem Digitálna Univerzita a všetkým prednášajúcim za množstvo skvelých prednášok, nových vedomostí a praktických úloh, ktoré stáli za to. Určite odporúčam každému, kto sa chce vzdelávať v oblasti digitálneho marketingu. Človek by si to zopakoval znovu.

Matej Pecho
Junior PPC Specialist

16 celodenných prednášok, 16 praktických skúšok, overené tipy a cenné rady od absolútnej špičky slovenského marketingovej scény. Skvelí prednášajúci. Teším sa na ďalšie prínosné témy, a preto pokračujem MBA štúdiom.

Jana Fulopová
Social media specialist

Niekoľko mesačné úsilie, 16 celodenných prednášok a množstvo skvelých spolužiakov a spolužiačok, ktoré som vďaka Digitálna Univerzita spoznal. Aj takto by sa dalo opísať polročné štúdium digitálneho marketingu, ktoré mi dalo viac ako som si prial.

Erik Demolli
Project Manager

Ako marketingový špecialista som absolvovala už množstvo marketingových školení, ale musím povedať, že Digitálna univerzita bola z nich najkomplexnejšia. V štúdiu boli obsiahnuté všetky dôležité témy z oblasti online marketingu, ktoré sa navzájom počas prednášok prepájali.

Barbora Cisáriková
Zakladateľka Catchy Strategy

Všetky prednášky boli neskutočne motivujúce a pomohli mi vyprofilovať sa k práci, ktorú robím teraz. Každému už od samého začiatku vrelo odporúčam toto štúdium. Ďakujem krásne za nové poznatky a za nové kontakty, ktoré mi škola do života priniesla. Bolo to skvelé!

Marta Pálešová
Owner | Social Media Content Creator

Od skončenia vysokej školy som neustále cítila potrebu ďalej sa vzdelávať. Prihlásiť sa na Digitálnu Univerzitu bolo najlepšie rozhodnutie! Moje víkendy boli polroka plné obohacujúcich prednášok s inšpiratívnymi lektormi. Síce som štúdium už ukončila, no mám pocit, že bolo len začiatkom niečoho veľkého.

Mária Dvořáčková
Redaktorka

Mám pocit, že doposiaľ mi žiadne štúdium nedalo viac, ako Digitálna Univerzita. Aj to je jeden z dôvodov, prečo pokračujem i na MBA štúdium. Ďakujem zo srdca celému tímu DU za to, čo robia a že svojou prácou umožňujú ľuďom, ako som ja, naštartovať biznis či prácu v oblasti marketingu.

Lenka Krúpová
Junior marketing strategist

Ďakujem tvorcom Digitálna Univerzita za perfektne prepracovaný program plný vysoko kvalifikovaných odborníkov, kamarátsky prístup a množstvo nielen študijných zážitkov. Robíte to super!

Lucia Brcková
Video Editor v TV JOJ

Obrovská vďaka tvorcom Digitálnej univerzity za ich úžasne prepracovaný program plný vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí nám poskytli svoje know-how a ukázali nám, ako sa veci majú robiť. Vďaka nim som mala možnosť rozvíjať sa a stať sa odborníkom v oblasti digitálneho marketingu.

Miroslava Šoltysová
Store Ordering & Event Manager v TESCO STORES

Chcem vyjadriť veľkú vďaku celému tímu organizátorov a všetkým, ktorí sa na tomto vzdelávacom programe podieľali. Vaša práca a úsilie sú nesmiernym prínosom pre odborné vzdelávanie v oblasti digitálneho marketingu a som vám veľmi vďačný za túto skvelú príležitosť!

Alan Kubík
Graphic Design Artist v GastroMarket - Linorex

Na prvý pohľad sa nič prevratné nezmenilo od septembra minulého roku, ale v mojej hlave je teraz pretlak slov, nápadov, marketingového kontentu. Váš program je jedinečný, zaujímavý a zábavný. Človek aj keby nechcel, vedomosti sa naňho začnú lepiť. Vďaka štúdiu som spoznala kopec inšpiratívnych ľudí.

Viktoria Sibova
Marketing Specialist

Digitálna univerzita splnila všetky moje očakávania. Jednotlivé celodenné školenia boli vždy na vysokej úrovni a samotní lektori boli vždy skvelí odborníci na jednotlivé témy. Za seba musím povedať, že som veľmi spokojný, že som sa na tento kurz prihlásil.

Mário Bazala
Digital Media Specialist

Som úprimne vďačný za projekt Digitálna Univerzita pretože okrem toho, že svojou perfektnou formou a výberom lektorov dokáže naučiť naozaj veľa, vyvracia mýtus, že štúdium je nuda. Ďalšia etapa je úspešne dokončiť MBA štúdium.

Emil Smolka
Zakladateľ značky Smolaoriginal®

Digitálna univerzita

Registrácia je otvorená do 30. septembra 2024

Chcem sa registrovať