Otázky a odpovede

Prečítaj si všetky informácie o našom štúdiu. Ak máš po prečítaní akékoľvek ďalšie otázky, neváhaj nás kontaktovať.

Zakladateľom Digitálnej Univerzity je Ing. Jaroslav Vojtechovský, PhD. Roky pôsobí ako vysokoškolský učiteľ na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Online marketingu sa venuje už viac ako 15 rokov a svoje skúsenosti a rady odovzdával aj ako certifikovaný Google tréner, je tiež zakladateľ úspešného Digital Marketing Clubu.

Okrem toho školí firmy, manažérov a budúcich marketérov na prednáškach a workshopoch. Digitálnu Univerzitu založil ako reakciu na chýbajúce komplexné vzdelávanie v oblasti online marketingu.

Všetci lektori sú experti z praxe. Sú to skúsení marketingoví konzultanti, uznávaní Google partner tréneri alebo majitelia úspešných digitálnych agentúr.

Štúdium je vhodné pre každého, kto sa chce naučiť online marketing prakticky. Je určené pre začiatočníkov, ktorí chcú rýchlejšie naštartovať svoju kariéru, ale aj pre senior marketérov,  ktorí sa doteraz špecializovali a chcú poňať problematiku komplexnejšie alebo sa posunúť na lepšie pozície.

Štúdium je vhodné pre podnikateľov, ktorí si robia marketing sami a chceli by lepšími znalosťami zvýšiť svoje zisky. Registrovať sa môžu tiež absolventi rôznych škôl, ktorí si nenašli vhodnú prácu a chceli by využiť potenciál online podnikania alebo si nájsť prácu v tomto obore.

Polročné certifikované štúdium začína 1. októbra a trvá pol roka.

Najprv absolvuješ prednášky zo všetkých tém digitálneho marketingu. Záznamy z prednášok nájdeš vo svojom e-learningu a k dispozícii sú ti počas celej dĺžky štúdia. Následne si vyberieš špecializáciu, ktorá ťa najviac zaujala a v tejto oblasti budeš pracovať na svojom projekte alebo podnikaní.

Na projekt budeš mať mesiac a budeš si ho riešiť doma. Počas mesiaca budeš mať v malej skupinke 3 konzultácie s mentorom, ktorý ti pomôže lepšie pochopiť celú problematiku. Po úspešnej realizácii projektu ťa čaká záverečná skúška formou online testu a po jej zvládnutí získaš certifikát.

Môžeš si vybrať či budeš študovať osobne v Bratislave alebo môžeš študovať online z pohodlia domova. Samozrejme osobnú a online formu môžeš kombinovať podľa svojho uváženia.

Online štúdium môžeš realizovať z pohodlia svojho domova, máš na výber dve možnosti:

 • môžeš pozerať live stream v sobotu a zapájať sa do diskusie
 • alebo si môžeš v e-learningu pozerať video záznam prednášok kedykoľvek ti to časovo vyhovuje.

Osobné prednášky budú prebiehať v Bratislave. Očakávať môžeš príjemnú a priestrannú konferenčnú sálu v Hoteli Tatra – Námestie 1.mája. V centre mesta, s dobrým mestským spojom na autobusovú aj vlakovú stanicu a tiež s možnosťou parkovania priamo v hoteli. Čas prednášok je sobota od 9:30 do 17:00.  Prestávka na obed bude od 12:30 do 14:00.

Osobná forma štúdia bude priebehať v súlade s aktuálnymi opatreniami a obmedzeniami vzhľadom na korona vírus.

Pri kombinovanom štúdiu je len na tebe, ktorú z 3 možností absolvovania jednotlivých prednášok využiješ. Možnosti môžeš akokoľvek kombinovať a to bez potreby nahlasovania výberu pred každou prednáškou.

Možnosti, ktoré môžeš kombinovať:

 1. Prísť na prednášku osobne
 2. Sledovať live stream
 3. Pozrieť si záznam kedykoľvek ti to vyhovuje

Po začatí štúdia získaš prístup do jednoduchého a prehľadného e-learning systému, v ktorom budeš mať pokope všetky prednášky a študijné materiály. Ku každej téme máš k dispozícii aj tipy na samoštúdium a otázky, ktoré sa z danej témy môžu vyskytnúť na záverečnom teste.

Každá téma tiež zahŕňa sekciu s otázkami pre lektora. Tu môžeš položiť lektorovi otázku alebo si prečítať otázky od ostatných účastníkov kurzu. Ku každej téme je tiež priradená domáca úloha spolu s pokynmi na jej vypracovanie a odovzdanie.

Po absolvovaní všetkých prednášok si vyberieš jednu oblasť online marketingu, ktorá ťa najviac zaujala a v nej budeš realizovať svoj praktický projekt pod vedením mentora. Na výber máš tieto oblasti:

 • Tvorba webu a e-shopu
 • Marketingová grafika
 • Sociálne siete
 • PPC kampane
 • SEO optimalizácia
 • Marketingová analytika
 • Budovanie brandu
 • Marketingová stratégia

Detailnejšie sa v týchto oblastiach budeš vzdelávať na prednáškach a praktických zadaniach.

Po absolvovaní polročného alebo MBA štúdia si môžeš zakúpiť balíček Absolvent Pro, ktorého súčasťou je možnosť absolvovať ďalší mentoring so špecialistom z praxe.

Záverečný praktický projekt budeš najprv riešiť samostatne doma počas 1 mesiaca. Počas tohto mesiaca sa stretneš 3-krát v malej skupinke s mentorom a budete spoločne konzultovať svoje riešenia, aby ste sa spoločne obohatili.

Po vybratí špecializácie si vyberieš reálny projekt, na ktorom budeš s mentorom pracovať. Ak máš vlastný biznis, môžeš projekt vypracovať pre svoje podnikanie (vynovenie webu, stratégia na sociálnych sieťach, PPC kampane atď.). Si zamestnaný vo firme? Projekt môžeš vypracovať aj pre svojho zamestnávateľa. Alebo si môžeš rozbehnúť vlastný nápad a skúsiť niečo nové. Prípadne pomôcť niekomu z rodiny alebo kamarátov s ich podnikaním alebo projektom.

Aby si získal certifikát, potrebuješ:

 • po každej prednáške vypracovať domácu úlohu,
 • vybrať si špecializáciu,
 • zrealizovať projekt s mentorom,
 • spraviť záverečný test.

MBA štúdium začína 2. októbra a trvá 1 rok. Štúdium je rozdelené na zimný a letný semester.

Zimný semester pozostáva z polročného certifikovaného študia, preto si tu dôkladne preštuduj všetky otázky, ktoré ho sa týkajú. Môžeš si vybrať medzi prezenčnou formou prednášok v Bratislave alebo budeš prednášky sledovať z domu formou live streamu v soboty alebo si ich môžeš pozerať formou video záznamu, kedykoľvek ti to časovo vyhovuje.

Letný semester pozostáva z povinných a voliteľných predmetov. Letný semester je celý online formou. Účasť na live streame na povinných predmetoch je povinná, pretože ide o interaktívne manažérske workshopy na získanie nových softskills. Na výber máš viac ako 230 voliteľných predmetov, z ktorých musíš absolvovať min. 40 hodín. Tie si už môžeš pozerať z video záznamu kedykoľvek ti vyhovuje.

Tiež počas letného semestra absolvuješ mentoring z vybranej špecializácie s odborníkom z praxe a vypracuješ svoju záverečnú prácu, ktorú odovzdáš do konca septembra. Po vypracovaní projektu nasleduje teoretická záverečná skúška a následne obhajoba projektu pred komisiou v polovici októbra.

Nakoniec sa stretneme na slávnostných promóciách.

MBA titul je profesný titul, ktorý sa píše za menom. Vzdelávanie aj diplom obdržíš z Varšavskej univerzity manažmentu – Collegium Humanum. Univerzita získala ocenenie Inštitúcia roka 2020 v oblasti vzdelávania a je držiteľom licencie pre MBA titul.

Na tvojom MBA diplome budeš mať uvedený absolvovaný odbor: Digitálny marketing.

Počas zimného semestra – polročného certifikovaného štúdia si môžeš vybrať či chceš chodiť na prednášky osobne, alebo sledovať v sobotu live stream, alebo si pozerať video záznam kedykoľvek ti to vyhovuje.

Počas letného semestra prebiehajú povinné predmety iba online formou a účasť na nich je povinná v sobotu na live streame (keďže ide o interaktívne manažérske workshopy). Je to 12 sobôt, ktoré nájdeš rozpísane v harmonograme štúdia.

Po absolvovaní povinných predmetov ťa ešte budú čakať voliteľné predmety, ktoré si už môžeš pozerať z video-záznamu, kedykoľvek ti vyhovuje a treba si ich pozrieť do konca augusta.

Áno, môžeš sa najprv prihlásiť na polročné štúdium a počas neho sa neskôr rozhodnúť a pokračovať na MBA štúdium. Následne zaplatíš len rozdiel v cene MBA štúdia (2 710 eur) a jednoducho pokračuješ na letný semester MBA štúdia.

Celková cena polročného štúdia je 790,- Eur.

Vzhľadom na ceny jednodňových školení na podobnej úrovni a tiež unikátnosť nášho vzdelávania na projektoch s mentorom, plus bonusy – je táto suma veľmi výhodná. Získaš až 130 hodín vzdelávania.

Cena ročného MBA štúdia je 3 400,- Eur.

MBA štúdium z digitálneho marketingu poskytujeme ako úplne prví na Slovensku. Zároveň počas štúdia absolvuješ praktické manažérske worskhopy, ktoré sú kvalitnou investíciou do tvojej kariéry.

Štúdium je možné uhradiť na faktúru, ak za teba bude platiť firma.

Áno, ak ti nevyhovuje uhradiť celú sumu naraz, môžeš si ju rozdeliť na splátky.

Polročné štúdium je možné uhradiť v 5 splátkach.

MBA štúdium je možné rozdeliť na 12 splátok.

 • Máme 10-ročné skúsenosti so vzdelávaním marketingu.
 • Ako prvý na Slovensku poskytujeme MBA štúdium z digitálneho marketingu.
 • Získali sme viacero prestížnych ocenení.
 • Prednášať ti budú uznávaní experti z praxe.
 • Získaš komplexný prehľad v online marketingu.
 • Obdržíš video-návody, takže sa všetko naučíš aj prakticky.
 • Náš Certifikát a MBA diplom ti budú otvárať dvere na pohovoroch v tomto obore.
 • Ak podnikáš, naučíš sa reálne získavať viac zákazníkov.
 • Máme ľudský prístup, pretože robíme to, čo nás baví a robíme to naplno.

Nenašiel si odpoveď? Neváhaj nás kontaktovať!

Digitálna univerzita

Registrácia je otvorená
do 31. augusta 2023

Chcem sa registrovať