Vianoce sú tu už o pár dní a my ti prinášame posledný článok s tipmi na darčeky pre marketéra. V predošlých dvoch častiach sme ti odporučili kvalitné knihy od najväčších marketingových expertov a užitočné technologické vychytávky pre prácu a aj oddych.

V tomto článku získaš tipy na darčeky, ktoré vybavíš pár kliknutiami z domu a nebudeš musieť so strachom čakať na kuriéra.  Ide o predplatné marketingových časopisov, online portálov a aplikácií. Mnohé z týchto tipov máme odskúšané aj my v našom tíme, a tak vieme, že pri práci a vzdelávaní v marketingu sa naozaj hodia.

Štartovací balíček každého marketéra:

• Tlačený marketingový mesačník Stratégie
  • Predplatné kávy – Goriffee alebo vyber kávu, podľa svojich preferencií

Zdroj: unsplash.com

Skúsenejších marketérov, ktorým angličtina nerobí problém, potešia zaručene aj tieto online predplatné:

Streamovacie služby: Netflix, HBO, Hulu, Amazon tv, Apple tv

Zdroj: unsplash.com

Premium verzie aplikácií:

• Spotify Premium: perfektný darček pre každého, kto často popri práci počúva hudbu a podcasty.
  • Účet na Hootsuite: tento nástroj na správu sociálnych sietí poteší každého online marketéra,. 🙂
  • Later platená verzia: skvelý nástroj pre človeka, ktorý plánuje obsah na viac účtoch zároveň.
  • Premium Canva účet: užitočný darček pre všetkých social media manažérov, freelancerov a každého, kto pravidelne pridáva príspevky na sociálne siete.
  • Platená verzia Grammarly: zíde sa predovšetkým tomu, kto tvorí obsah po anglicky alebo často v angličtine komunikuje.
  • Platený účet na Audible: ak už niekto má platený Spotify účet, no stále má nedostatok tipov na podcasty a nevie, čo počúvať, tak Audible je práve pre neho.

Ak stále premýšľaš, čo kúpiť pravému nadšencovi online marketingu, tak neváhaj a daruj mu štúdium online marketingu na Digitálnej Univerzite. Napíš nám na studium@digitalnauniverzita.sk a vystavíme ti darčekovú poukážku na štúdium s nástupom v októbri 2022.