Máš neustále nabitý program a nebaví ťa každý deň cestovať do školy, no chceš sa vzdelávať v digitálnom marketingu a aj naďalej rozvíjať svoje vedomosti? Máš zápal pre objavovanie nových vecí a nadobúdanie skúseností? Náš projekt Digitálna Univerzita má pre teba inovatívne riešenie, ktoré ti umožní byť sám sebe pánom a vytvorí ti priestor, kde si môžeš manažovať čas podľa vlastnej potreby. Ak sa chceš aj ty dozvedieť viac o jedinečnom kurze online marketingu, určite čítaj ďalej.

Digitálny marketing – čo je na ňom také skvelé

Digitálny marketing je bránou nekonečných možností v online svete. Otvára dvere malým aj veľkým podnikateľom a pomáha im udržať si svoju pozíciu na trhu. Nastavenie kvalitnej marketingovej stratégie je totiž mementom pre úspešný podnik. Preto ak rozbiehaš svoj biznis, alebo chceš vylepšiť ten už zabehnutý, kurz online marketingu je najlepšou voľbou. Vytvára priestor pre tvorbu krásnych textov, úspešných marketingových kampaní a celkové budovanie brandu. Štúdiom digitálneho marketingu na Digitálnej Univerzite získaš:

• prax a skúsenosti
  • potenciál na kariérny rast
  • dôležité kontakty na odborníkov a ľudí z brandže

To všetko a ešte oveľa viac ponúka ti ponúka náš polročný program, na ktorom sa naučíš vyžmýkať to najlepšie z digitálneho marketingu.

Digitálna Univerzita ponúka štúdium digitálneho marketingu online z pohodlia domova.

9 dôvodov, prečo práve náš online polročný kurz s certifikátom

Ako sme už spomínali, digitalizácia stále napreduje. Preto sa snažíme naše kurzy prispôsobovať tak, aby boli vhodné pre každého. Ak naozaj nemáš čas, si neustále v práci alebo máš iné aktivity, môžeš skúsiť náš inovatívny spôsob vzdelávania. Metódy sú síce odlišné, no úspešné. V čom je to teda iné?

1. V prvom rade už z názvu „online“ kurz vyplýva, že štúdium môžeš absolvovať kdekoľvek a kedykoľvek to bude tebe vyhovovať – stačí, ak budeš pripojený k internetu.
  2. Každú sobotu budú prostredníctvom e-learningu prebiehať prednášky, na ktorých sa môžeš zúčastniť. Vďaka live streamu máš možnosť klásť otázky lektorom, písať si so spolužiakmi alebo sa zúčastňovať rôznych súťaží či aktivít.
  3. Ak nestíhaš live stream, vôbec nič sa nedeje. Na druhý deň ťa bude čakať záznam nahratý v e-learningu, ktorý si môžeš pustiť, keď budeš mať čas.
  4. Lektori ti budú neustále k dispozícii, preto máš možnosť im kedykoľvek napísať otázky v sekcii Otázky a odpovede.
  5. Dostaneš prístup aj k bonusovým video manuálom. Nájdeš v nich kopec užitočných rád – napr. ako nastaviť kampaň či vytvoriť web.
  6. Po ukončení prednášok si vyberieš špecializáciu, ktorej sa chceš venovať ďalej.
  7. S kurzom získaš aj dôležitý mentoring, ktorý bude prebiehať online, 3-krát do mesiaca, v malej skupinke ľudí.
  8. Záverečná skúška prebieha, ako inak – online formou. Bude tiež v e-learningu, takže ju môžeš absolvovať kedykoľvek.
  9. Výsledkom nášho kurzu online marketingu je uznávaný absolventský certifikát.
Kurz online marketingu je na Digitálnej Univerzite zakončený uznávaným certifikátom.

Ešte stále váhaš?

Neustály vývoj digitalizácie a preklápanie fyzična do sveta virtuálu spôsobil, že dopyt po pozíciách online marketérov sa zvyšuje. Takže, ak si nenecháš ujsť túto jedinečnú príležitosť, môžeš aj ty posunúť svoju kariéru do výšin. Rozšíriš si znalosti pod odborným vedením skvelých lektorov, ktorí ti budú neustále k dispozícii. Napríklad svetom PPC ťa prevedie Libor Toporcer, strategický riaditeľ Invelity, a content marketing ti ozrejmí Filip Kuna, riaditeľ firmy Strossle SK. Spolu s ďalšími lektormi tvoria špičku v oblasti online marketingu a môžeš si byť istý, že okrem absolventského certifikátu získaš aj obrovské množstvo nových poznatkov.

Už je čas…

Svoje úspechy a budúcnosť máš pevne vo svojich rukách, preto neváhaj a prihlás sa na naše polročné štúdium. Už je čas, tvoj čas, ktorý ti otvorí bránu do sveta marketingu. Na našom polročnom štúdiu sa rýchlo a jednoducho prihlásiš vyplnením krátkeho formulára. Uzávierka je do 31. augusta! Navyše, po absolvovaní polročného štúdia získaš možnosť pokračovať na MBA štúdium a získať medzinárodne uznávaný titul z digitálneho marketingu! Ak sa chceš o nás dozvedieť viac – pozri si aj náš Facebook alebo Instagram.