Štúdium

Polročné certifikované štúdium
digitálneho marketingu

Nauč sa všetko o digitálnom marketingu s najlepšími expertami z praxe počas 130 hodín vzdelávania.

Pozrieť harmonogram
Od 5.10.2024
Začiatok štúdia
6 mesiacov
Trvanie štúdia
790 eur
Cena štúdia
Osobne / Online
Forma štúdia
Do 31.8.2024
Registrácia na nový ročník

🧑🏻‍🎓 Kompletné informácie o štúdiu si môžete stiahnuť tu

Polročné štúdium

Komplexný a praktický kurz

Prinášame ti to najlepšie z digitálneho sveta, navyše ľahko stráviteľnou formou. Všetky vedomosti si u nás prakticky precvičíš, a tak sa ich reálne naučíš. Získaš aj uznávaný certifikát, ktorý ti otvorí dvere v tvojej kariére.

 • 16 celodňových školení
 • Úlohy na precvičenie
 • Praktické videomanuály
 • Výber vlastnej špecializácie
 • Projekt s mentorom
 • Absolventský certifikát
Ukážka zo štúdia

Hlavné benefity

Čo ti štúdium prinesie?

Po absolvovaní štúdia si vieš nájsť prácu v digitálnej agentúre, na marketingovom oddelení malých aj väčších organizáciach a tiež budeš schopný nakopnúť vlastný biznis!

 • Praktické vedomosti a zručnosti
 • Lepšiu prácu v oblasti digitálneho marketingu
 • Nový potenciál pre rozbehnutie svojho biznisu
 • Techniky ako zvýšiť svoje predaje a zisky
 • Kontakty na odborníkov z praxe
 • Prístup k bonusovým kurzom a materiálom
Prihlásiť sa na štúdium

Čo ťa čaká počas štúdia?

1

16 prednášok

Prednášať ti budú experti z praxe a dokopy absolvuješ až 130 hodín vzdelávania.

2

Praktické zadania

Po každej prednáške si nové schopnosti precvičíš na praktických úlohách.

3

Projekt s mentorom

Po prednáškach si vyberieš špecializáciu, v ktorej sa budeš ďalej rozvíjať na reálnom projekte.

4

Záverečná skúška

Na záver ťa čaká teoretická skúška, ktorá overí tvoje vedomosti a získaš certifikát.

🧑🏻‍🎓 Kompletné informácie o štúdiu si môžete stiahnuť tu

Štúdijný harmonogram

1

Digitálny marketing

07 okt

2

Marketingová stratégia I.

07 okt

3

Budovanie brandu

14 okt

4

Tvorba webu a eshopu

21 okt

5

User Experience

21 okt

6

Google Analytics 4 a Google Tag Manager

04 nov

7

E-mail marketing

11 nov

8

Copywriting

11 nov

9

SEO a vyhľadávače

25 nov

10

YouTube marketing

02 dec

11

Umelá Inteligencia

02 dec

12

PPC kampane – Google reklamy

09 dec

13

Sociálne siete I. – Facebook a Instagram

16 dec

14

Facebook reklamy a Business Manager

06 jan

15

Psychológia v marketingu

13 jan

16

Spotrebiteľské správanie

13 jan

17

Sociálne siete II. – LinkedIn osobný a firemný profil

20 jan

18

Sociálne siete III. – Influenceri a TikTok

20 jan

19

Content marketing

27 jan

20

Integrovaná reklama

10 feb

21

Od marketingu k predaju

10 feb

22

Dáta a marketingová analytika

17 feb

23

Marketingová stratégia II.

17 feb

24

Kreatívne postupy

24 feb

25

Kroky k úspešnej značke

24 feb

Bonusové prednášky

Špecializácie

Vyber si z 9 špecializácií

 • Tvorba webu a eshopu
 • SEO
 • PPC kampane
 • Sociálne siete
 • Budovanie brandu
 • Marketingová analytika
 • Grafický design
 • Content marketing
 • Marketingová stratégia

Naši absolventi

Som úprimne vďačný za projekt Digitálna Univerzita pretože okrem toho, že svojou perfektnou formou a výberom lektorov dokáže naučiť naozaj veľa, vyvracia mýtus, že štúdium je nuda. Ďalšia etapa je úspešne dokončiť MBA štúdium.

Emil Smolka
Zakladateľ značky Smolaoriginal®

Chcem vyjadriť veľkú vďaku celému tímu organizátorov a všetkým, ktorí sa na tomto vzdelávacom programe podieľali. Vaša práca a úsilie sú nesmiernym prínosom pre odborné vzdelávanie v oblasti digitálneho marketingu a som vám veľmi vďačný za túto skvelú príležitosť!

Alan Kubík
Graphic Design Artist v GastroMarket - Linorex

16 celodenných prednášok, 16 praktických skúšok, overené tipy a cenné rady od absolútnej špičky slovenského marketingovej scény. Skvelí prednášajúci. Teším sa na ďalšie prínosné témy, a preto pokračujem MBA štúdiom.

Jana Fulopová
Social media specialist

Štúdium na Digitálnej Univerzite rozšíri vedomosti komukoľvek, kto sa komplexne zaujíma o online marketing. Program odporúčam všetkým marketingovým nováčikom, ktorí chcú napríklad rozvinúť svoj vlastný projekt alebo získať novú prácu.

Adela Strîmbeanu
Account Manager

Ďakujem Digitálna Univerzita na čele s Jaroslav Vojtechovský za hodnotne strávené soboty, lektorom za trpezlivosť a ich prednášky k veci (a žiadne zbytočné kecy) a v neposlednom rade za nových kamarátov a kamarátky. MBA štúdium je síce chvíľami náročnejšie (čisto subjektívne), ale lektori sú fakt výborní.

Attila Forgon
Country manager SodaStream SK

Som hrdou absolventkou Digitálnej Univerzity, ktorá mi umožnila výborný reštart. Vďaka nej som mohla byť, po rokoch na materskej, opäť sama sebou. Vzdelávať sa v oblasti, ktorá ma baví, spoznať top ľudí z oboru a získať komplexný prehľad o digitálnom marketingu.

Mária Sirotiaková
Brand manažérka

Obrovská vďaka tvorcom Digitálnej univerzity za ich úžasne prepracovaný program plný vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí nám poskytli svoje know-how a ukázali nám, ako sa veci majú robiť. Vďaka nim som mala možnosť rozvíjať sa a stať sa odborníkom v oblasti digitálneho marketingu.

Miroslava Šoltysová
Store Ordering & Event Manager v TESCO STORES

Všetky prednášky boli neskutočne motivujúce a pomohli mi vyprofilovať sa k práci, ktorú robím teraz. Každému už od samého začiatku vrelo odporúčam toto štúdium. Ďakujem krásne za nové poznatky a za nové kontakty, ktoré mi škola do života priniesla. Bolo to skvelé!

Marta Pálešová
Owner | Social Media Content Creator

Niekoľko víkendov som strávila s úžasnými prednášajúcimi na interaktívnych prednáškach, vypracovala som niekoľko (16!) domácich úloh a enormne si rozšírila obzory z oblasti (nielen) digitálneho marketingu a marketingovej stratégie. Bola to jazda a neskutočne ma to bavilo!

Andrea Jazbec
SOHO Business Manager

Ďakujem tvorcom Digitálna Univerzita za perfektne prepracovaný program plný vysoko kvalifikovaných odborníkov, kamarátsky prístup a množstvo nielen študijných zážitkov. Robíte to super!

Lucia Brcková
Video Editor v TV JOJ

Ako marketingový špecialista som absolvovala už množstvo marketingových školení, ale musím povedať, že Digitálna univerzita bola z nich najkomplexnejšia. V štúdiu boli obsiahnuté všetky dôležité témy z oblasti online marketingu, ktoré sa navzájom počas prednášok prepájali.

Barbora Cisáriková
Zakladateľka Catchy Strategy

Niekoľko mesačné úsilie, 16 celodenných prednášok a množstvo skvelých spolužiakov a spolužiačok, ktoré som vďaka Digitálna Univerzita spoznal. Aj takto by sa dalo opísať polročné štúdium digitálneho marketingu, ktoré mi dalo viac ako som si prial.

Erik Demolli
Project Manager

Ďakujem Digitálna Univerzita a všetkým prednášajúcim za množstvo skvelých prednášok, nových vedomostí a praktických úloh, ktoré stáli za to. Určite odporúčam každému, kto sa chce vzdelávať v oblasti digitálneho marketingu. Človek by si to zopakoval znovu.

Matej Pecho
Junior PPC Specialist

Na prvý pohľad sa nič prevratné nezmenilo od septembra minulého roku, ale v mojej hlave je teraz pretlak slov, nápadov, marketingového kontentu. Váš program je jedinečný, zaujímavý a zábavný. Človek aj keby nechcel, vedomosti sa naňho začnú lepiť. Vďaka štúdiu som spoznala kopec inšpiratívnych ľudí.

Viktoria Sibova
Marketing Specialist

Mám pocit, že doposiaľ mi žiadne štúdium nedalo viac, ako Digitálna Univerzita. Aj to je jeden z dôvodov, prečo pokračujem i na MBA štúdium. Ďakujem zo srdca celému tímu DU za to, čo robia a že svojou prácou umožňujú ľuďom, ako som ja, naštartovať biznis či prácu v oblasti marketingu.

Lenka Krúpová
Junior marketing strategist

Skvelý koncept vzdelávania a zaujímaví lektori. Môžem len odporučiť každému, najmä ak podniká, chce podnikať, alebo "len" potrebuje nadupanú injekciu marketingového DIGI prehľadu, techník, inšpirácií a nápadov.

Michal Ducký
Founder FINPORADNA.SK & WISELY.S

Digitálna univerzita splnila všetky moje očakávania. Jednotlivé celodenné školenia boli vždy na vysokej úrovni a samotní lektori boli vždy skvelí odborníci na jednotlivé témy. Za seba musím povedať, že som veľmi spokojný, že som sa na tento kurz prihlásil.

Mário Bazala
Digital Media Specialist

Digitálna Univerzita děkuju za tohle nabité půlroční studium, pro mě trochu delší díky možnosti prodloužení termínů digitálního marketingu. I když je Digitální Univerzita slovenská, neváhejte se hlásit i z Čech. Díky možnosti online studia není žádná vzdálenost překážkou.

Eva Jányšová
Sales & marketing manager

Od skončenia vysokej školy som neustále cítila potrebu ďalej sa vzdelávať. Prihlásiť sa na Digitálnu Univerzitu bolo najlepšie rozhodnutie! Moje víkendy boli polroka plné obohacujúcich prednášok s inšpiratívnymi lektormi. Síce som štúdium už ukončila, no mám pocit, že bolo len začiatkom niečoho veľkého.

Mária Dvořáčková
Redaktorka

Vďaka Digitálnej univerzite som sa naučil ako čo najefektívnejšie prepájať a kombinovať jednotlivé oblasti online marketingu. Pochopil som základné princípy každej oblasti. Prednášali vždy top lektori z danej oblasti, ktorí ochotne odpovedali na naše otázky.

Peter Fedor
CEO VeeRko

Digitálna univerzita

Registrácia je otvorená
do 31. augusta 2024

Chcem sa registrovať