Štúdium

Ročný študijný MBA program

Najprv absolvuješ polročné štúdium a následne ťa čakajú interaktívne leadership workshopy a záverečná práca.

Pozrieť harmonogram
Od 5.10.2024
Termín začatia štúdia
12 mesiacov
Trvanie MBA štúdia
3400 eur
Cena MBA štúdia
Online
Forma štúdia
Do 31.8.2024
Registrácia na nový ročník

🧑🏻‍🎓 Kompletné informácie o štúdiu si môžete stiahnuť tu

Ročné štúdium

Prečo si zvoliť MBA štúdium?

Po absolvovaní polročného štúdia (Certikovaného alebo Expert), kde sme sa primárne venovali digitálnemu marketingu, nasleduje intenzívne štúdium leadershipu. Interaktívne workshopy ťa pripravia na prácu managera tak, aby si bol prirodzeným lídrom, ktorý vie efektívne komunikovať, riadiť a motivovať svoj team.

  • Uznávaný profesný titul vo svete
  • Zvyšuje šance na kariérny posun
  • Získanie dôležitých manažerských zručností
  • Networking na získanie biznis a pracovných partnerov
  • Flexibilný a praktický spôsob vzdelávania
Ukážka zo štúdia

MBA titul

Garancia kvalitného vzdelania

Garantom kvality nášho štúdia je medzinárodná autorita: IES – International Education Society London

  • Sme členmi ICDE - The International Council for Open and Distance Education
  • Spolupracujeme s najlepšími odborníkmi z praxe
  • Výsledkom je viac ako 2500+ úspešných absolventov
  • Zostaneme ti oporou aj po skončení štúdia
Viac o IES

Podmienky štúdia pre MBA

Vysokoškolské vzdelanie
minimálny I. stupeň VŠ vzdelania (Bc.)

Marketingová prax
minimálne 3 roky prax na marketingovej pozícii

ak nespĺňate tieto podmienky, môžete požiadať o výnimku

Čo ťa čaká počas štúdia?

1

Polročné štúdium

Najprv absolvuješ polročné štúdium: Certifikované alebo Expert, podľa vlastného výberu.

2

Povinné predmety

MBA predmety sú zamerané na manažment a leadership. Účasť na nich je povinná.

3

Voliteľné predmety

Vyber si témy, ktoré ťa najviac zaujímajú z marketingu, manažmentu a technológií.

4

Obhajoba projektu

Nadobudnuté skúsenosti opíšeš v práci, ktorú odprezentuješ pred komisiou a titul MBA je tvoj!

🧑🏻‍🎓 Kompletné informácie o štúdiu si môžete stiahnuť tu

Študijný harmonogram

1

Certifikované alebo Expert štúdium, podľa vlastného výberu

01 okt - 25 feb

2

Manažment organizácie

15 mar

3

Hlavné princípy a rola manažéra, práca s tímom

22 mar

4

Marketingová stratégia

05 apr

5

Spätná väzba ako najúčinnejší nástroj rozvoja

12 apr

6

Projektový manažment

26 apr

7

Komunikačné zručnosti

10 máj

8

Rozhodovanie a riadenie výkonu

17 máj

9

Manažérska psychológia

24 máj

10

Manažér ako facilitátor, mentor a kouč

07 jún

11

Budovanie brandu

14 jún

12

Budovanie tímov a riešenie konfliktov

21 jún

13

Marketingový riaditeľ, manažér a teamleader

28 jún

Voliteľné predmety

Naši absolventi

Chcem vyjadriť veľkú vďaku celému tímu organizátorov a všetkým, ktorí sa na tomto vzdelávacom programe podieľali. Vaša práca a úsilie sú nesmiernym prínosom pre odborné vzdelávanie v oblasti digitálneho marketingu a som vám veľmi vďačný za túto skvelú príležitosť!

Alan Kubík
Graphic Design Artist v GastroMarket - Linorex

Mám pocit, že doposiaľ mi žiadne štúdium nedalo viac, ako Digitálna Univerzita. Aj to je jeden z dôvodov, prečo pokračujem i na MBA štúdium. Ďakujem zo srdca celému tímu DU za to, čo robia a že svojou prácou umožňujú ľuďom, ako som ja, naštartovať biznis či prácu v oblasti marketingu.

Lenka Krúpová
Junior marketing strategist

Všetky prednášky boli neskutočne motivujúce a pomohli mi vyprofilovať sa k práci, ktorú robím teraz. Každému už od samého začiatku vrelo odporúčam toto štúdium. Ďakujem krásne za nové poznatky a za nové kontakty, ktoré mi škola do života priniesla. Bolo to skvelé!

Marta Pálešová
Owner | Social Media Content Creator

Niekoľko mesačné úsilie, 16 celodenných prednášok a množstvo skvelých spolužiakov a spolužiačok, ktoré som vďaka Digitálna Univerzita spoznal. Aj takto by sa dalo opísať polročné štúdium digitálneho marketingu, ktoré mi dalo viac ako som si prial.

Erik Demolli
Project Manager

Som úprimne vďačný za projekt Digitálna Univerzita pretože okrem toho, že svojou perfektnou formou a výberom lektorov dokáže naučiť naozaj veľa, vyvracia mýtus, že štúdium je nuda. Ďalšia etapa je úspešne dokončiť MBA štúdium.

Emil Smolka
Zakladateľ značky Smolaoriginal®

Som hrdou absolventkou Digitálnej Univerzity, ktorá mi umožnila výborný reštart. Vďaka nej som mohla byť, po rokoch na materskej, opäť sama sebou. Vzdelávať sa v oblasti, ktorá ma baví, spoznať top ľudí z oboru a získať komplexný prehľad o digitálnom marketingu.

Mária Sirotiaková
Brand manažérka

Skvelý koncept vzdelávania a zaujímaví lektori. Môžem len odporučiť každému, najmä ak podniká, chce podnikať, alebo "len" potrebuje nadupanú injekciu marketingového DIGI prehľadu, techník, inšpirácií a nápadov.

Michal Ducký
Founder FINPORADNA.SK & WISELY.S

16 celodenných prednášok, 16 praktických skúšok, overené tipy a cenné rady od absolútnej špičky slovenského marketingovej scény. Skvelí prednášajúci. Teším sa na ďalšie prínosné témy, a preto pokračujem MBA štúdiom.

Jana Fulopová
Social media specialist

Vďaka Digitálnej univerzite som sa naučil ako čo najefektívnejšie prepájať a kombinovať jednotlivé oblasti online marketingu. Pochopil som základné princípy každej oblasti. Prednášali vždy top lektori z danej oblasti, ktorí ochotne odpovedali na naše otázky.

Peter Fedor
CEO VeeRko

Od skončenia vysokej školy som neustále cítila potrebu ďalej sa vzdelávať. Prihlásiť sa na Digitálnu Univerzitu bolo najlepšie rozhodnutie! Moje víkendy boli polroka plné obohacujúcich prednášok s inšpiratívnymi lektormi. Síce som štúdium už ukončila, no mám pocit, že bolo len začiatkom niečoho veľkého.

Mária Dvořáčková
Redaktorka

Ďakujem Digitálna Univerzita a všetkým prednášajúcim za množstvo skvelých prednášok, nových vedomostí a praktických úloh, ktoré stáli za to. Určite odporúčam každému, kto sa chce vzdelávať v oblasti digitálneho marketingu. Človek by si to zopakoval znovu.

Matej Pecho
Junior PPC Specialist

Ďakujem tvorcom Digitálna Univerzita za perfektne prepracovaný program plný vysoko kvalifikovaných odborníkov, kamarátsky prístup a množstvo nielen študijných zážitkov. Robíte to super!

Lucia Brcková
Video Editor v TV JOJ

Obrovská vďaka tvorcom Digitálnej univerzity za ich úžasne prepracovaný program plný vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí nám poskytli svoje know-how a ukázali nám, ako sa veci majú robiť. Vďaka nim som mala možnosť rozvíjať sa a stať sa odborníkom v oblasti digitálneho marketingu.

Miroslava Šoltysová
Store Ordering & Event Manager v TESCO STORES

Ďakujem Digitálna Univerzita na čele s Jaroslav Vojtechovský za hodnotne strávené soboty, lektorom za trpezlivosť a ich prednášky k veci (a žiadne zbytočné kecy) a v neposlednom rade za nových kamarátov a kamarátky. MBA štúdium je síce chvíľami náročnejšie (čisto subjektívne), ale lektori sú fakt výborní.

Attila Forgon
Country manager SodaStream SK

Niekoľko víkendov som strávila s úžasnými prednášajúcimi na interaktívnych prednáškach, vypracovala som niekoľko (16!) domácich úloh a enormne si rozšírila obzory z oblasti (nielen) digitálneho marketingu a marketingovej stratégie. Bola to jazda a neskutočne ma to bavilo!

Andrea Jazbec
SOHO Business Manager

Ako marketingový špecialista som absolvovala už množstvo marketingových školení, ale musím povedať, že Digitálna univerzita bola z nich najkomplexnejšia. V štúdiu boli obsiahnuté všetky dôležité témy z oblasti online marketingu, ktoré sa navzájom počas prednášok prepájali.

Barbora Cisáriková
Zakladateľka Catchy Strategy

Digitálna Univerzita děkuju za tohle nabité půlroční studium, pro mě trochu delší díky možnosti prodloužení termínů digitálního marketingu. I když je Digitální Univerzita slovenská, neváhejte se hlásit i z Čech. Díky možnosti online studia není žádná vzdálenost překážkou.

Eva Jányšová
Sales & marketing manager

Na prvý pohľad sa nič prevratné nezmenilo od septembra minulého roku, ale v mojej hlave je teraz pretlak slov, nápadov, marketingového kontentu. Váš program je jedinečný, zaujímavý a zábavný. Človek aj keby nechcel, vedomosti sa naňho začnú lepiť. Vďaka štúdiu som spoznala kopec inšpiratívnych ľudí.

Viktoria Sibova
Marketing Specialist

Štúdium na Digitálnej Univerzite rozšíri vedomosti komukoľvek, kto sa komplexne zaujíma o online marketing. Program odporúčam všetkým marketingovým nováčikom, ktorí chcú napríklad rozvinúť svoj vlastný projekt alebo získať novú prácu.

Adela Strîmbeanu
Account Manager

Digitálna univerzita splnila všetky moje očakávania. Jednotlivé celodenné školenia boli vždy na vysokej úrovni a samotní lektori boli vždy skvelí odborníci na jednotlivé témy. Za seba musím povedať, že som veľmi spokojný, že som sa na tento kurz prihlásil.

Mário Bazala
Digital Media Specialist

Digitálna univerzita

Registrácia je otvorená
do 31. augusta 2024

Chcem sa registrovať