Potrebuješ nový vietor do plachiet, ktorý ti dokorán otvorí dvere kariérneho rastu? MBA štúdium digitálneho marketingu ti dá nielen obohacujúce vedomosti v oblasti online marketingu a leadershipu, ale aj medzinárodne uznávaný MBA titul. V článku sme spísali základné informácie o online MBA štúdiu na Digitálnej Univerzite pre všetkých, ktorí sa neboja posunúť svoju kariéru na vyšší level.

Čo je MBA titul a MBA štúdium

MBA titul (Master of Business Administration) je medzinárodne uznávaný magisterský titul, ktorý je akousi nadstavbou k vysokoškolskému vzdelaniu. Dokáže ti pomôcť s kariérnym rastom, s čím samozrejme súvisí aj vyššie pracovné uznanie a v neposlednom rade aj lepšie finančné ohodnotenie.

Online MBA štúdium na Digitálnej Univerzite je zamerané na spojenie teoretických vedomostí z manažmentu okamžite aplikovateľných do praxe. Štúdium bude pre teba prínosom, najmä ak chceš pôsobiť v strednom a vyššom manažmente alebo podnikať.

Pre koho je MBA štúdium určené

Aby si mohol absolvovať MBA štúdium na našej Digitálnej Univerzite, potrebuješ mať ukončené vysokoškolské štúdium aspoň 1. stupňa, alebo mať manažérsku prax v trvaní 3 až 5 rokov. MBA štúdium rozvinie tvoje praktické zručnosti z marketingu a manažérske schopnosti viesť tím ľudí a otvorí ti mnoho ďalších dverí na ceste za vysnívanou kariérou. Ak chceš pôsobiť v strednom a vyššom manažmente, či podnikať v oblasti digitálneho marketingu, titul MBA bude pre teba, ale aj pre firmu, v ktorej pôsobíš, určite prínosom.

MBA štúdium ta vyšvihne v kariére vyššie.
Zdroj: pexels.com

Pokiaľ zatiaľ nie si presvedčený o MBA štúdiu, nevadí. Kým sa vydáš na obohacujúcu cestu získavania nových marketingových a manažérskych vedomostí, môžeš na začiatok absolvovať polročné certifikované štúdium digitálneho marketingu. Následne sa môžeš rozhodnúť, či budeš pokračovať v ceste za získavaním MBA titulu z digitálneho marketingu, alebo je uznávaný certifikát pre teba postačujúci.

Ako prebieha MBA štúdium na Digitálnej Univerzite

MBA štúdium je rozdelené na zimný a letný semester. V zimnom semestri sa môžeš rozhodnúť medzi pohodlným online štúdiom z domu počas sobotných live streamov, dochádzaním za prednáškami a spolužiakmi do Bratislavy alebo najflexibilnejšou možnosťou – štúdiom video záznamov, ktoré si môžeš vypočuť kedykoľvek a kdekoľvek.

MBA štúdium na Digitálnej Univerzite je jediná možnosť, ako získať MBA titul z digitálneho marketingu na Slovensku.
Zdroj: pexels.com

Účasť na prednáškach počas letného semestra je povinná. Absolvuješ 10 praktických workshopoch s Maxman consultants, vďaka ktorým zdokonalíš svoje manažérske schopnosti. Okrem povinných predmetov máš na výber 230 zaujímavých voliteľných predmetov z oblasti marketingu, manažmentu a technológií od nášho partnera IT Academy. Všetky voliteľné predmety majú formu videonahrávky, takže sa dajú sledovať vtedy, kedy sa ti to bude najviac hodiť. Počas letného semestra budeš pracovať pod vedením skúsených mentorov na vlastnom reálnom projekte. Svoj projekt, teda záverečnú prácu, nakoniec obhájiš pred komisiou. Témy, ktorým sa môžeš venovať hlbšie, sú:

  • content marketing
  • PPC kampane
  • grafický dizajn
  • sociálne siete
  • SEO
  • budovanie brandu
  • tvorba e-shopu a webu
  • marketingová analytika
  • marketingová stratégia

Celé štúdium MBA trvá iba jeden rok a po jeho úspešnom zavŕšení získaš medzinárodne uznávaný MBA titul z digitálneho marketingu. Ten si dokonca môžeš zapísať do občianskeho preukazu tak, ako je to pri vysokoškolských akademických tituloch.

Zdroj: pexels.com

Prečo práve Digitálna Univerzita

Digitálna Univerzita je jediná na Slovensku, na ktorej môžeš získať MBA titul z digitálneho marketingu. Spolu s partnermi IT Academy a Maxman consultants ti tak prináša jedinečnú možnosť na napredovanie a rozvoj. V priebehu MBA štúdia získaš komplexný prehľad o všetkých dôležitých oblastiach online marketingu a okrem vedomostí nadobudneš aj praktické skúsenosti. Overené tipy a cenné rady dostaneš od absolútnej špičky slovenskej marketingovej scény. Ide o expertov vo svojom odbore s množstvom praktických skúseností ako manažéri či zakladatelia úspešných agentúr. Digitálna Univerzita ťa naučí, ako vytvoriť celú marketingovú stratégiu, ale naučíš sa aj to, ako viesť svoj tím tak, aby všetci spolu pacovali efektívne a kampaň tak priniesla požadované výsledky.

Nie si ešte celkom presvedčený o tom, že štúdium MBA je pre teba to pravé? Prihlásiť sa môžeš najprv na polročné certifikované štúdium, ktoré ťa o digitálnom marketingu naučí veľa a zároveň ti pomôže rozhodnúť sa, či chceš ďalej pokračovať na MBA štúdium. Prihlásiť sa môžeš do 31. augusta, tak nepremárni svoju šancu kariérneho posunu a vyššej sumy na účte na konci mesiaca. Ak ťa zaujímajú ďalšie informácie zo sveta Digitálnej Univerzity, určite nás sleduj aj na našom Facebooku alebo Instagrame.