Staň sa expertomna digitálny marketing

Vikendový kurz, ktorý nakopne tvoju kariéru aj podnikanie.

Zisti viac

05

október

Začíname naplno osobne v Bratislave alebo kdekoľvek online, z pohodlia domova !

Študijné programy

Vyber si jeden z našich študijných programov.

Polročné štúdium

Certifikované štúdiumdigitálneho marketingu

16 celodňových školení
Praktické video manuály
Výber z 9 špecializácií
Projekt s mentorom
Absolventský certifikát

790 €

Chcem viac informácií

Polročné štúdium

Expert štúdiumdigitálneho marketingu

16 celodňových školení
Témy pre pokročilých
Analýzy case studies
Diskusie s odborníkmi
Absolventský certifikát

990 €

Chcem viac informácií

Ročné štúdium

MBA štúdium digitálnehomarketingu a leadershipu

Polročné štúdium podľa výberu
12 interaktívnych workshopov
Výber z 230 voliteľných predmetov
Osobný mentoring
Celosvetovo uznávaný titul MBA

3400 €

Chcem viac informácií

Sleduj nás a naše aktivity na našich sociálnych sieťach

Príhovor zakladateľa

Zúžitkovali sme naše 10-ročné skúsenosti vo vzdelávaní marketérov a oslovili sme najlepších expertov z praxe.

Neustále rastúci dopyt z digitálnych agentúr po absolventoch s marketingovými zručnosťami ma viedlo založiť kompexný vzdelávací kurz, ktorý pripraví aj úplného začiatočníka na túto profesiu. Spúšťame už piaty ročník, ktorý sme ešte viac vytunili a o ktorom sme presvedčení, že ti prináša bezkonkurenčne najlepšiu kvalitu za najvýhodnejšiu cenu.

Viac informácií

Študijný harmonogram

Forma štúdia

Osobné štúdium

V centre Bratislavy, v peknej priestrannej sále, spoznávaj komunitu nadšených marketérov.

Online štúdium

Z pohodlia domova študuj z videonahrávok, kedykoľvek ti to časovo vyhovuje.

Kto ťa bude učiť?

25 expertov z praxe sa podelí o svoje skúsenosti a know-how.

Filip Kuna

Content marketing expert
Content marketing

Čítaj viac

Michal Pastier

Kreatívny guru
Kreatívna reklama

Čítaj viac

Anička Ölvecká

Head of Marketing v NAY
Marketingová stratégia

Čítaj viac

Peter Šebo

Zakladateľ PS:Digital
Marketingová stratégia

Čítaj viac

Pozrieť všetkých

Čo získaš počas štúdia?

Intenzívne prednášky

Prednášať ti budú experti z praxe ako aj majitelia úspešných digitálnych agentúr

Praktické videomanuály

Z pohodlia domova si môžeš precvičovať všetky nástroje, až kým ich hravo zvládneš.

Špecializačné štúdium

Vyber si špecializáciu, v ktorej sa budeš prakticky rozvíjať na reálnom projekte.

Projekt s mentorom

Úlohou mentora je posunúť ťa o level vyššie, aby si sa v danej téme naozaj vyznal.

Certifikát a MBA titul

Po absolvovaní štúdia sa ti otvoria nové kariérne a podnikateľské príležitosti.

Bonusy navyše

Free webhosting, networkingové akcie so spíkrami, bonusové prednášky, zľavy.

Registrácia na štúdium

Naši absolventi

Ďakujem tvorcom Digitálna Univerzita za perfektne prepracovaný program plný vysoko kvalifikovaných odborníkov, kamarátsky prístup a množstvo nielen študijných zážitkov. Robíte to super!

Lucia Brcková
Video Editor v TV JOJ

Skvelý koncept vzdelávania a zaujímaví lektori. Môžem len odporučiť každému, najmä ak podniká, chce podnikať, alebo "len" potrebuje nadupanú injekciu marketingového DIGI prehľadu, techník, inšpirácií a nápadov.

Michal Ducký
Founder FINPORADNA.SK & WISELY.S

Od skončenia vysokej školy som neustále cítila potrebu ďalej sa vzdelávať. Prihlásiť sa na Digitálnu Univerzitu bolo najlepšie rozhodnutie! Moje víkendy boli polroka plné obohacujúcich prednášok s inšpiratívnymi lektormi. Síce som štúdium už ukončila, no mám pocit, že bolo len začiatkom niečoho veľkého.

Mária Dvořáčková
Redaktorka

Som úprimne vďačný za projekt Digitálna Univerzita pretože okrem toho, že svojou perfektnou formou a výberom lektorov dokáže naučiť naozaj veľa, vyvracia mýtus, že štúdium je nuda. Ďalšia etapa je úspešne dokončiť MBA štúdium.

Emil Smolka
Zakladateľ značky Smolaoriginal®

Som hrdou absolventkou Digitálnej Univerzity, ktorá mi umožnila výborný reštart. Vďaka nej som mohla byť, po rokoch na materskej, opäť sama sebou. Vzdelávať sa v oblasti, ktorá ma baví, spoznať top ľudí z oboru a získať komplexný prehľad o digitálnom marketingu.

Mária Sirotiaková
Brand manažérka

Ako marketingový špecialista som absolvovala už množstvo marketingových školení, ale musím povedať, že Digitálna univerzita bola z nich najkomplexnejšia. V štúdiu boli obsiahnuté všetky dôležité témy z oblasti online marketingu, ktoré sa navzájom počas prednášok prepájali.

Barbora Cisáriková
Zakladateľka Catchy Strategy

Na prvý pohľad sa nič prevratné nezmenilo od septembra minulého roku, ale v mojej hlave je teraz pretlak slov, nápadov, marketingového kontentu. Váš program je jedinečný, zaujímavý a zábavný. Človek aj keby nechcel, vedomosti sa naňho začnú lepiť. Vďaka štúdiu som spoznala kopec inšpiratívnych ľudí.

Viktoria Sibova
Marketing Specialist

16 celodenných prednášok, 16 praktických skúšok, overené tipy a cenné rady od absolútnej špičky slovenského marketingovej scény. Skvelí prednášajúci. Teším sa na ďalšie prínosné témy, a preto pokračujem MBA štúdiom.

Jana Fulopová
Social media specialist

Obrovská vďaka tvorcom Digitálnej univerzity za ich úžasne prepracovaný program plný vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí nám poskytli svoje know-how a ukázali nám, ako sa veci majú robiť. Vďaka nim som mala možnosť rozvíjať sa a stať sa odborníkom v oblasti digitálneho marketingu.

Miroslava Šoltysová
Store Ordering & Event Manager v TESCO STORES

Niekoľko víkendov som strávila s úžasnými prednášajúcimi na interaktívnych prednáškach, vypracovala som niekoľko (16!) domácich úloh a enormne si rozšírila obzory z oblasti (nielen) digitálneho marketingu a marketingovej stratégie. Bola to jazda a neskutočne ma to bavilo!

Andrea Jazbec
SOHO Business Manager

Všetky prednášky boli neskutočne motivujúce a pomohli mi vyprofilovať sa k práci, ktorú robím teraz. Každému už od samého začiatku vrelo odporúčam toto štúdium. Ďakujem krásne za nové poznatky a za nové kontakty, ktoré mi škola do života priniesla. Bolo to skvelé!

Marta Pálešová
Owner | Social Media Content Creator

Mám pocit, že doposiaľ mi žiadne štúdium nedalo viac, ako Digitálna Univerzita. Aj to je jeden z dôvodov, prečo pokračujem i na MBA štúdium. Ďakujem zo srdca celému tímu DU za to, čo robia a že svojou prácou umožňujú ľuďom, ako som ja, naštartovať biznis či prácu v oblasti marketingu.

Lenka Krúpová
Junior marketing strategist

Niekoľko mesačné úsilie, 16 celodenných prednášok a množstvo skvelých spolužiakov a spolužiačok, ktoré som vďaka Digitálna Univerzita spoznal. Aj takto by sa dalo opísať polročné štúdium digitálneho marketingu, ktoré mi dalo viac ako som si prial.

Erik Demolli
Project Manager

Digitálna univerzita splnila všetky moje očakávania. Jednotlivé celodenné školenia boli vždy na vysokej úrovni a samotní lektori boli vždy skvelí odborníci na jednotlivé témy. Za seba musím povedať, že som veľmi spokojný, že som sa na tento kurz prihlásil.

Mário Bazala
Digital Media Specialist

Chcem vyjadriť veľkú vďaku celému tímu organizátorov a všetkým, ktorí sa na tomto vzdelávacom programe podieľali. Vaša práca a úsilie sú nesmiernym prínosom pre odborné vzdelávanie v oblasti digitálneho marketingu a som vám veľmi vďačný za túto skvelú príležitosť!

Alan Kubík
Graphic Design Artist v GastroMarket - Linorex

Vďaka Digitálnej univerzite som sa naučil ako čo najefektívnejšie prepájať a kombinovať jednotlivé oblasti online marketingu. Pochopil som základné princípy každej oblasti. Prednášali vždy top lektori z danej oblasti, ktorí ochotne odpovedali na naše otázky.

Peter Fedor
CEO VeeRko

Štúdium na Digitálnej Univerzite rozšíri vedomosti komukoľvek, kto sa komplexne zaujíma o online marketing. Program odporúčam všetkým marketingovým nováčikom, ktorí chcú napríklad rozvinúť svoj vlastný projekt alebo získať novú prácu.

Adela Strîmbeanu
Account Manager

Ďakujem Digitálna Univerzita a všetkým prednášajúcim za množstvo skvelých prednášok, nových vedomostí a praktických úloh, ktoré stáli za to. Určite odporúčam každému, kto sa chce vzdelávať v oblasti digitálneho marketingu. Človek by si to zopakoval znovu.

Matej Pecho
Junior PPC Specialist

Digitálna Univerzita děkuju za tohle nabité půlroční studium, pro mě trochu delší díky možnosti prodloužení termínů digitálního marketingu. I když je Digitální Univerzita slovenská, neváhejte se hlásit i z Čech. Díky možnosti online studia není žádná vzdálenost překážkou.

Eva Jányšová
Sales & marketing manager

Ďakujem Digitálna Univerzita na čele s Jaroslav Vojtechovský za hodnotne strávené soboty, lektorom za trpezlivosť a ich prednášky k veci (a žiadne zbytočné kecy) a v neposlednom rade za nových kamarátov a kamarátky. MBA štúdium je síce chvíľami náročnejšie (čisto subjektívne), ale lektori sú fakt výborní.

Attila Forgon
Country manager SodaStream SK

Digitálna univerzita

Registrácia je otvorená
do 31. augusta 2024

Chcem sa registrovať